لوگو مزون محبوب

 

 

                 
 
گالري و مزون محبوب
گالري و مزون محبوب به نمايندگي از شما عزيزان و با همکاري و ياري عده اي از دوستان اين مجموعه را با شعار اينکه بياييد آسان زندگي کنيم و با هدف ارائه محصولات در شأن شما دوستان راه اندازي کرده است چون اعتقاد داريم بهترين ها برازنده شماست اين مجموعه متعلق به تک تک شماست خوشحال ميشويم به ما سربزنيد به ما نظر بدهيد واز امکانات و محصولات موجود اين مجموعه بهره مند شويد چرا که با مشورت و ياري شما ما ميتوانيم محصولات شيک و باب سليقه شما را طراحي و توليد کنيم.

 

گالري و مزون محبوب افتخار خدمت صادقانه براي شما سروران گرامي را با اهداف و خدمات ذيل دارد:

خدمات اين مجموعه در دو بخش گالري و مزون ميباشد که دربخش گالري يا فروشگاه انواع لباس عروس ، نامزدي ،  حنابندان ، لباس شب ، عصر ، کت ودامن ، تاج وزيورآلات ، کيف و کفش وساير موارد مورد نياز عروس همه بصورت امانت واجاره وهم فروش واگذار ميگردد.دربخش خدمات اين مجموعه همچنين سفره عقد، خدمات مجالس وگروه موسيقي و فيلمبرداري و عکاسي نيزارائه ميگردد.

واما بخش مزون مجموعه  با توجه به اينکه کانون طراحي واجراي مدلهاي ابداعي و ژورنالي ميباشد از اهميت ويژه اي برخوردار است در اين بخش از خياطهاي باتجربه وطراح وهمچنين از کارشناسان و طراحان تحصيلکرده مرتبط در اين زمينه استفاده مي گردد. تا حاصل کار همان گردد که شما انتظارش را داريد .مزون محبوب توانايي اجراي همه نوع سفارش را دارد . وما اين ادعا را تضمين مي کنيم .    

 

براي اولين بار درکشور گالري و مزون محبوب طي دو سال تحقيق وبررسي وبا در نظر گرفتن مسائل اقتصادي وتوان خريد اقشار مختلف جامعه و سلايق مردم  سعي کرده است با راهکارهاي مناسب وبصورت علمي و بررسي شده راه حل دومي براي نياز هاي شما پيشنهاد دهد.

 

                                                                            به اميد رضايت شما وخدمت ما

                                                                                                   

 

 

 
              
     

بازديد كل :
446347
بازديد امروز:
843
  صفحه نخست   تماس با ما   درباره ما
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده است. © کلیه حقوق این سایت برای گالری و مزون محبوب محفوظ میباشد